Select your country

Herhangi ortamda gözetimi sürdürme

SNC-HMX72 demir yolu istasyonları, kampüsler ve yaya alanları gibi dış mekan ortamları için ideal olan sağlamlaştırılmış 360 derece yarı küresel görüşlü kamera modelidir.

SNC-HMX72

  • ■ İnce ayrıntılar ve düzgün hareketler için 12 MP / 30 fps sensör
  • ■ Sony 1/2,3 inç Exmor R CMOS sensör
  • ■ Elektronik Yatay, Dikey Hareket ve Yaklaştırma (E-PTZ) işlevlerine sahip 360 derece yarı küresel görüntüleme teknolojisi
  • ■ Kolay entegrasyon için kamera üzerinde veya izleme yazılımı tarafında bombelenmeyi düzeltme
  • ■ İlgili alarmları tetiklemek ve verileri hızlıca almak için dahili Essential Video Analytics
  • ■ SD kart yuvası
  • ■ Sağlam ve güvenilir tasarım (IP66/IK10)

Diğer ayrıntılar için kompakt, iki sayfalık broşürümüzü indirin:

Buradan indirin

SNC-HMX72'nin sabit lensi ve yüksek çözünürlüklü 12 megapiksel EXMOR R CMOS sensörü, her türlü ortamda tam durum farkındalığı için mükemmel görüntü kalitesi ve eksiksiz alan kapsamayla tam 360 derece panoramik gözetim sunar.

Uzak E-PTZ kontrolleri, tam görüntü dairesinde belirli ilgi bölgelerini (ROI) tanımlamayı ve yaklaştırmayı sağlar. Bu, sahnenin en ilginç kısmının ayrıca izlenmesini sağlarken aynı anda sahnenin tamamında tam durum farkındalığı sunar.

Dahili Essential Video Analytics hareketli nesneleri güvenilir şekilde algılar, izler, analiz eder ve yanlış alarmları önlemek için önceden tanımlanan alanları ve küçük nesneleri yok sayar.

Yarı küresel görüntünün bombelenmesi, Video Management System yazılımı veya kameranın kendisinde bulunan ve aynı anda Tam görüntü dairesi, Bombelenmesi düzeltilmiş görüntüleme modu ve E-PTZ olmak üzere üç ayrı video kanalını eş zamanlı olarak sunan bombelenmeyi kamerada düzeltme işlevi sayesinde düzeltilerek bozulmamış bir dikdörtgen görüntü elde edilebilir.

Kameranın dahili RAM'i 10 sn. alarm öncesi kaydı destekler ve SD kart yuvası dahili depolama alanını genişletmeye imkan tanır.

Sony ürün sayfasına git