Select your country

Daha güvenli, daha akıllı şehirler için Sony’den video güvenlik çözümleri

Sony güvenlik kameralarının dünya genelinde şehir ortamlarını nasıl koruduğuna genel bir bakış

Doğru video güvenlik kamerası fark yaratır! Bu sayede, görüntüleri yalnızca kaydetmekle kalmaz, aynı zamanda bu görüntülerin size en gerekli anlarda güvenli bir şekilde kalite ve öngörü sunmasını da sağlarsınız. Ayrıca görüntü kalitesi olağanüstü güvenilirlikle buluştuğunda, doğru kamera her türlü projede en yüksek değeri de sunar.Günümüz şehirleri, operasyon ve durum farkındalığı açısından her zamankinden çok daha büyük güçlüklerle karşı karşıyadır.

Şehir yönetimi departmanları, acil durum kuruluşları ve emniyet birimleri; kameralarla trafiği izleme ve düzenleme, şehir ve kamusal alan gözetimi veya karar vermeye yönelik bilgi toplama gibi çok çeşitli alanlarda net ve güvenilir görüntülere ve verilere gereksinim duyar.

Sony’nin video güvenlik çözümleri, mümkün olan en iyi görüntüyü 7/24 sağlamak için bu zorlukların üstesinden gelir.Sony’nin 640 Serisi (G6-R) her türlü durumda olağanüstü görüntü kalitesi sunar. Darbelere ve hava koşullarına dayanıklı modelleri bulunan bu kameralar, en önemli anlarda net ve güvenilir görüntüler sağlar.

Daha fazla bilgi edinin


Sony’nin güçlü 4K kamerası SNC-VM772R olağanüstü performansıyla, kamusal alanları ve mekanları izlemek ve yönetmek için mükemmel bir çözümdür.

Daha fazla bilgi edinin


Yenilikçi teknoloji, Sony'nin video güvenlik kameralarında olağanüstü görüntü kalitesi ve performans sunulmasına olanak tanırSony'nin 4K kameraları hiçbir şeyi kaçırmadan her şeyi görmenizi sağlar. 4K teknolojisinin sağladığı olağanüstü detaylar sayesinde, güvenlik uzmanları geniş alan gözetimini artırırken, bir sahnenin en küçük parçalarını yakalamaya, büyütmeye ve incelemeye devam edebilir.Sony Exmor-R CMOS teknolojisi, daha yüksek hassasiyet ve daha az karlanma sunar. Her fotodiyota 3 kata kadar daha fazla ışık ulaşabildiği için düşük ışık koşullarında çok daha iyi performans sağlanır.Tokyo'nun en kalabalık alanlarından birindeki yayaları eğlendirmek için kullanılan zekice tasarlanmış, etkileşimli bir ekranda daha fazla Artırılmış Gerçeklik büyüsüne sahip SNC-VM772R 4K IP kamera kullanılmaktadır. Burada bu kameranın gücünü görün ve "Sony video security solutions for safer, smarter cities" broşüründe özetlendiği gibi, Sony güvenlik kameralarının şehirlerde sık kullanılan uygulamalarda görüntü kalitesi, güvenilirlik ve toplam sahip olma maliyeti açısından nasıl cazip çözümler sunduğunu öğrenin.

Buradan indirin

Vaka çalışmaları


Sony cameras chosen for Traffic Enforcement and Safety on Sydney Waterway


Görüntüle ve indir

Belgian police safeguard Lokeren’s citizens with Sony 4K surveillance cameras


Görüntüle ve indir