Select your country

Doğru tercihi yapın

Eğitim kurumlarında video güvenlik uygulamalarına kapsamlı bir bakış.

İster büyük ister küçük olsun, eğitim kurumlarının en öncelikli konusu öğrencilerin ve kurum personelinin güvenliği ve sağlığıdır. İnsanları, eşyaları ve binaları gece gündüz korumak için, video güvenlik sistemleri değişik bütçe limitleri içinde sunulabilen önemli bir araçtır.Fakülte koridorları ve lobilerden açık hava yürüyüş yolları, otobüs hatları ve otoparklara kadar uzanan uygulamalarda, güvenilir görüntü kalitesi fark yaratmaktadır - gece bir kazağın rengi, hız yapan bir arabanın plakası veya dışarıda karanlık bir noktada duran bir kişinin yüzü vb.

Sony güvenlik kameraları, en zorlayıcı koşullarda bile bu ayrıntıları yakalayabilen Sony yapımı sensör, optik ve görüntü işleme teknolojisi kullanılır.Sony Exmor-R CMOS teknolojisi daha fazla hassasiyeti daha az gürültü ile sunar. Her fotodiyota üç kata kadar daha fazla ışık ulaşabilir, bu da düşük ışık koşullarında çok daha iyi performans sağlar.

View-DR, Sony’nin aşırı geniş bir dinamik aralıkta görüntü üretme amaçlı, yenilikçi teknolojisidir. View-DR teknolojisi ile, izlenen görüntü oldukça görünür hale gelir. Hatta bazen çıplak gözle göründüğünden bile daha iyi görünür olur.642 serisi ürünler, her yerde ve her zaman mükemmel kalitede görüntüler sağlamak için kızılötesi veya beyaz ışık aydınlatmaya sahip açık hava koşullarına ve darbelere dayanıklı muhafazalarda Exmor R CMOS sensörleri kullanmaktadır.

Daha fazla bilgi edinin

Resim kalitesinin en önemli seçim kriteri olması Sony' yi en ideal seçim haline getirdi ve Harton Teknoloji üniversitesi, 2 adet Sony SNC-VM772R 4K video güvenlik kamerasını mevcut güvenlik sistemine ekledi. Proje hakkında detayları buradan okuyabilir ve Sony güvenlik kameralarının kampüsler, öğrenci ve çalışanların güvenliği için neden en ideal seçim olduğunu öğrenmek için Eğitim broşürümüzü indirebilirsiniz.

Buradan indirin

Sony video güvenlik kameraları, dünyadaki çok sayıda video yönetim sistemiyle uyumludur ve diğer üçüncü parti yazılım sistemlerine kolayca entegre edilebilir. Daha fazla bilgi edinin:

Teknoloji ortakları

Vaka çalışmaları


Sony video security cameras support student safety at Torrance Unified School District


Görüntüle ve indir