Select your country

Video güvenlik çözümünüzü doğru yola sokun

Raylı Taşıma İşletmeleri için Sony kameralar bir video güvenlik sisteminin tam hakkını nasıl veriyor.

Doğru video güvenlik kamerası, yalnızca bir görüntü kaydına sahip olmaktan farklı olarak, en çok ihtiyaç duyulduğunda ilave kritik bilgi ve ipuçlarını da verebilen görüntüleri sunabilir. Ayrıca, görüntü kalitesi olağanüstü güvenilirlikle buluştuğunda, doğru kamera aynı zamanda her türlü projede en yüksek değeri de sunar.Doğru video güvenlik kamerası, en çok ihtiyaç duyulduklarında kritik bilgiler sağlayan görüntülere sahip olmaya karşı yalnızca kayıtlı görüntülere sahip olma farkını yaratabilir. Ayrıca, görüntü kalitesi olağanüstü güvenilirlikle buluştuğunda, doğru kamera aynı zamanda her türlü projede en yüksek değeri de sunar.Kamera ile izleme her yolcunun seyahatini güvenli ve rahat hale getirmek bakımından önemli bir rol oynar.

Bu alanlarda 24 saat güvenilir video izleme kapsamı sağlamak bir kameranın sağladığı görüntü kalitesi bakımından özel ihtiyaçlar oluşturur.

Sony'nin video güvenlik kameraları, tüm dünyada binlerce ulaşım, kurumsal ve kritik altyapı projelerinde kanıtlanmış bir geçmişe sahiptir.XM serisi kameralar demiryolu uygulamaları için özel tasarlanmıştır ve bu ortamda bulunan titreşime veya çok kuvvetli ters ışık hüzmelerine rağmen mükemmel görüntü kalitesi sunar.

Sony’nin güçlü 4K kameraları SNC-VM772R ve SNC-VB770, hat ve bakım depoları boyunca uygulamalar için mükemmel seçeneklerdir.

Yenilikçi teknoloji, Sony'nin video güvenlik kameralarının olağanüstü görüntü kalitesini ve performansını sağlamaktadır

Sony’nin 4K kameraları her şeyi görerek hiçbir şeyi kaçırmamanızı sağlar. 4K teknolojisi tarafından sağlanan olağanüstü ayrıntı nedeniyle, güvenlik personeli daha da geniş alanları izleyebilir, ama yine de bir sahnenin en küçük kısımlarını yakalayabilir, büyütebilir ve inceleyebilir.Sony Exmor-R CMOS teknolojisi daha fazla hassasiyeti daha az gürültü ile sunar. Her fotodiyota üç kata kadar daha fazla ışık ulaşabilir, bu da düşük ışık koşullarında çok daha iyi performans sağlar.

Suudi Arabistan'daki dünyanın en büyük metro projesinde Sony'nin full HD mini dome'unun tercih edilmesinde görüntü kalitesi belirleyici bir faktör olmuştur. Burada projede karşılaşılan zorluklar üzerine daha fazlasını okuyun ve “Raylı toplu taşıma için video güvenlik” broşürümüzde özetlenen Sony video güvenlik kameralarının hat üzerindeki veya dışındaki yaygın demiryolu uygulamalarında nasıl görüntü kalitesi, güvenilirlik ve cazip toplam satın alma maliyeti sunduğu hakkında daha fazla bilgi edinin:

Buradan indirin

Sony video güvenlik kameraları, dünyadaki çok sayıda video yönetim sistemiyle uyumludur ve diğer üçüncü parti yazılım sistemlerine kolayca entegre edilebilir. Daha fazla bilgi edinin:

Teknoloji ortakları

Vaka çalışmaları


Logistical details: Sony 4K cameras offer high-tech security solution at Gebrüder Weiss


Görüntüle ve indir

Sony video security cameras oversee passengers’ and employees’ safety for Transports Metropolitans de Barcelona


Görüntüle ve indir